Produkcija

Iš kartos į kartą perduodamos aludarystės tradicijos, šeimos receptūrą, tyras giluminio gręžinio vanduo ir aukštaitiškas darbštumas, bei nuoširdumas leidžia mums jau dvidešimt keturis metus savo klientams teikti savitą, lengvai įsimenamo skonio, natūralios fermentacijos alų gaminamą tik iš 100% miežinio salyklo. Mūsų darykloje prieš išpilstant alų į butelius, jis yra papildomai filtruojamas steriliais filtrais, kurie išsaugo alaus gerąsias savybes, o tuo pačiu ir pašalina nereikalingus mikroorganizmus. Didžiuojamės galėdami modernių technologijų pagalba, gaminti originalų alų, atitinkantį visus geriausius senojo aukštaitiško alaus standartus.

Alus

Šis alus - tai siekis pasiūlyti savo klientams jau pasaulyje gerai žinomi „Baltijos porterio“ stiliaus alaus versiją pagal šio alaus stiliaus UAB „Joalda“ koncepciją. Alaus pavadinimas skirtas pagerbti garsią Karpių giminę, kuri ilgus šimtmečius valdė ir puoselėjo Joniškėlio kraštą.

Alus "Karpių dvaro baltijos porteris" 5.8% 0,5l

Alaus stilius: Tamsusis alus
šviesusis kvietinis alus

Šis lengvas alus puikiai atgaivins karštą vasaros dieną. Alaus pavadinimas – istorinis, jis pavadintas knygnešystės laikų spaustuvės „Baltasis erelis“ pavadinimu. Pagerbti to laikotarpio patriotus – knygnešius

šviesusis kvietinis alus "Baltasis erelis" 5.6% 0,5l

Alaus stilius: Kvietinis alus
Gira „Jogilė“ 0,5l

Ši gira pavadinta UAB „Joalda“ savininko Dariaus mylimos dukros Jogilės vardu. Gira sukurta pagal ilgus metus tobulintą iš kartos į kartą perduotą šeimos receptą. Prieš išpilstant mūsų gira papildomai filtruojama moderniais steriliais filtrais, kurie išsaugo gerąsias visas savybes.

Gira „Jogilė“ 0,5l

Alus „Vyšnia“ 0,5l

Specialiai, jau tradicija Lietuvoje tapusiam „Žagarės“ festivaliui buvo sukurtas šis alus. Ne vienas alaus mėgėjas ir žinovas yra ragavęs įvairių gamintojų vyšnių skonio alaus – nuo aludarystės aukštojo pilotažo belgiškojo „kriek“ alaus iki kitų gamintojų įvairiausių interpretacijų „kriek“ ar vyšninio alaus tema. „Joalda“ alus pagardintas vyšniomis – taps puikia alternatyva ir malonia staigmena tokiems skonių gurmanams.

Alus „Vyšnia“ 0,5l

Alaus stilius: Alus su uogomis
Alus „Joniškėlio Respublika“ 5.2% 0,5l

1918-1919 metais Lietuvos teritorijoje gyvavo Joniškėlio Respublika. Tuo laikotarpiu naujoje įsteigtoje respublikoje jos gyventojai iš besitraukiančios vokiečių kariuomenės už tuometinę patikimą valiutą – lašinius ir alų pirkdavo šautuvus savigynai.

Alus „Joniškėlio Respublika“ 5.2% 0,5l

Alaus stilius: Šviesusis pilsneris
Alus „Rudojo lapinio elis“ 5.6% 0,5l

Šis alus – tai mūsų bandymas į vieną alų apjungti geriausius Šiaurės Lietuvos krašto naminio alaus dalykus. Alus fermentuotas angliškomis elio mielėmis, pagardintas naujos veislės apyniais, kurie alui suteikia subtilų angliško elio charakterį.

Alus „Rudojo lapinio elis“ 5.6% 0,5l

Alaus stilius: Tamsusis alus