Apie mus

„JOALDA“ – vienintelė Joniškėlio alaus darykla.

Įmonės istorija

1994
Įmonės įkūrimas

Tai šeimos alaus verslo įmonė, gyvuojanti jau antrą dešimtį metų. Ją įkurė Algimantas ir Aldona Rimkevičiai 1994
metais Joniškėlyje. Alaus darymo technologijas ir tradicijas Algimantas perėmė iš savo dėdės Antano.

2000
Sūnaus įsitraukimas į verslą

Į tėvų veiklą įsitraukė sūnus Darius. Jis kartu su tėvais ėmėsi iniciatyvos atnaujinti alaus daryklą: buvo rekonstruotos daryklos patalpos, investuota į naujus įrenginius bei technologijas. Gaminamas alus pradėtas realizuoti KEG statinėse. O tais pačiais metais išaugo ir alaus realizacijos mastai.

2004
Pakeistas įmonės pavadinimas

2004 metais buvo pakeistas įmonės pavadinimas ir įmonė tapo UAB ,,Joalda“. Tais pačiais metais buvo įrengtas naujas alaus virimo cechas, jam specialiai pagamintos specialios fermentacijos, bei brandinimo talpos.

2010
Naujų technologijų įdiegimas

UAB „Joalda“ įsigijo naują alaus filtravimo, pilstymo, bei pakavimo įrangą. Tai suteikė galimybę išplėsti asortimentą ir rinkai pasiūlyti alus PET taroje. Įmonės veiklos pradžioje buvo gaminamas nefiltruotas alus mediniuose kubiluose, mūsų krašte dar vadinamas ,,moliu“. Bet keičiantis vartotojų poreikiui, įmonėje buvo įdiegtos naujos technologijos, modernizuota gamyba, rekonstruotos patalpos.

Taip joniškėlietiškas „molis“ virto filtruotu alumi, kuris turi paklausą ne tik savame krašte.

Mūsų misija

Pasiūlyti ir realizuoti nepriekaištingos kokybės alų ne tik Šiaurės, bet ir visoje Lietuvoje.

Mūsų šeimos verslo tikslas

Taikant modernias alaus gamybos technologijas, gaminti aukščiausios kokybės tradicinį aukštaitišką alų.

UAB joalda gamybinių pajėgumų didinimas, investuojant į modernią įrangą

UAB „Joalda“ įgyvendina projektą „UAB „Joalda“ gamybinių pajėgumų didinimas, investuojant į modernią įrangą“. Remiantis ilgamete patirtimi, gaiviųjų gėrimų augimo prognozėmis UAB „Joalda“ parengė naujos įrangos diegimo projektą, kurio tikslas investuoti į modernių technologijų diegimą, kuris įgalintų kurti naujus gamybos pajėgumus esamiems gaminiams gaminti ir juos tobulinti. Projektu siekiama ne tik padidinti įmonės produktyvumą ir darbo našumą, tačiau ir sudaryti sąlygas tolimesnei įmonės plėtrai, investuojant į inovatyvią gamybinę įrangą. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“.

Bravoras priklauso Lietuvos kaimo ir turizmo asociacijai https://www.atostogoskaime.lt/kaimo-gerybes/uab-joalda/ ir svarbiausia – gėrimai, pagaminti Joniškėlio miesto alaus darykloje, turi kulinarinio paveldo sertifikatus.

Projekto pavadinimas – „UAB „Joalda“ gamybinių pajėgumų didinimas, investuojant į modernią įrangą“.

Projekto vykdytojas – UAB „Joalda“.

Projektas Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-02-0083 „„UAB „Joalda“ produktų pakuočių dizaino kūrimas“

UAB „Joalda“ įgyvendina projektą, kurio tikslas yra padidinti gaminių patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą. Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti (atnaujinti) originalius giros pakuočių dizaino sprendimus.

Projektas finansuojamas UAB „Joalda“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „DIZAINAS LT“

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia 2020-08-24
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga 2021-08-23