Produkcija

Iš kartos į kartą perduodamos aludarystės tradicijos, šeimos receptūrą, tyras giluminio gręžinio vanduo ir aukštaitiškas darbštumas, bei nuoširdumas leidžia mums jau dvidešimt keturis metus savo klientams teikti savitą, lengvai įsimenamo skonio, natūralios fermentacijos alų gaminamą tik iš 100% miežinio salyklo. 

Mūsų darykloje prieš išpilstant alų į butelius, jis yra papildomai filtruojamas steriliais filtrais, kurie išsaugo alaus gerąsias savybes, o tuo pačiu ir pašalina nereikalingus mikroorganizmus. Didžiuojamės galėdami modernių technologijų pagalba, gaminti originalų alų, atitinkantį visus geriausius senojo aukštaitiško alaus standartus.

Alus „Karpių dvaro baltijos porteris

Šis alus - tai siekis pasiūlyti savo klientams jau pasaulyje gerai žinomo „Baltijos porterio“ stiliaus alaus versiją pagal UAB „Joalda“ koncepciją. Alaus pavadinimas skirtas pagerbti garsią Karpių giminę, kuri ilgus šimtmečius valdė ir puoselėjo Joniškėlio kraštą.

Alus „Karpių dvaro baltijos porteris" 5.8% 0,5l

Alaus stilius: Tamsusis alus
šviesusis kvietinis alus „Baltasis erelis

Šis lengvas alus puikiai atgaivins karštą vasaros dieną. Alaus pavadinimas – istorinis. Jis pavadintas knygnešystės laikų spaustuvės „Baltasis erelis“ pavadinimu, siekiant pagerbti to laikotarpio patriotus – knygnešius.

šviesusis kvietinis alus „Baltasis erelis" 5.6% 0,5l

Alaus stilius: Kvietinis alus
Gira „Jogilė“ 0,5l

Ši gira pavadinta UAB „Joalda“ savininko Dariaus mylimos dukros Jogilės vardu. Gira sukurta pagal ilgus metus tobulintą, iš kartos į kartą perduotą šeimos receptą. Prieš išpilstant, mūsų gira papildomai filtruojama moderniais steriliais filtrais, kurie išsaugo gerąsias visas savybes.

Gira „Jogilė“ 0,5l

Alus „Tasmanijos vilkas“ 0,5l

Tai alus su stiproku, bet maloniu ir subalansuotu apynio kartumu, citrusinių ir tropinių vaisių aromatu. „Joalda“, įkvėpta naujausių IPA tendencijų, šio alaus gamybai naudoja Naujojoje Zelandijoje auginamos apynių rūšis. Todėl į mažą Joniškėlio miestelį „Tasmanijos Vilko IPA“ apyniai atkeliavo net iš kito pasaulio krašto – Tasmanijos salos. Nes „Joaldos" šeimos verslas apjungia skirtingas kartas ir skirtingus skonius!

Alus „Tasmanijos vilkas“ 0,5l

Alaus stilius: Alus su uogomis
Alus „Joniškėlio Respublika“ 5.2% 0,5l

1918-1919 metais Lietuvos teritorijoje gyvavo Joniškėlio Respublika. Tuo laikotarpiu naujoje įsteigtoje respublikoje jos gyventojai iš besitraukiančios vokiečių kariuomenės už tuometinę patikimą valiutą – lašinius ir alų pirkdavo šautuvus savigynai. Šiame Joaldos aluje įprasminta ne tik trijų vienos šeimos kartų patirtis ir meilė amatui, bet ir šio krašto istorija.

Alus „Joniškėlio Respublika“ 5.2% 0,5l

Alaus stilius: Šviesusis pilsneris
Alus „Rudojo lapinio elis“ 5.6% 0,5l

Šis alus – įprasmina „Joaldos" šeimos verslo patirtį ir ištobulintą receptūrą, nes šiame elyje ir sujungti geriausi Šiaurės Lietuvos krašto naminio alaus bruožai. Alus fermentuotas angliškomis elio mielėmis ir pagardintas naujos veislės apyniais. Visai tai alui suteikia subtilų angliško elio charakterį.

Alus „Rudojo lapinio elis“ 5.6% 0,5l

Alaus stilius: Tamsusis alus